Wrz 27, 2017

Posted by in Aktualności | 0 Comments

Mistrzostwa Gminy Godzianów w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjum.

Mistrzostwa Gminy Godzianów w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjum.

 19 września 2017 r. na Gminnym Stadionie Sportowym w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Godzianów w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjum..  Organizatorami   zawodów były Urząd Gminy Godzianów, który ufundował nagrody  dla uczestników  oraz  ZSO w Godzianowie. W nagrodę pierwsza piątka zawodników z każdego biegu otrzymała dyplomy a trójka medale, które wręczyła dyrektor ZSO Godzianów Lucja Supera gratulując zawodnikom. Nagrodzeni zawodnicy będą reprezentowali naszą szkołę na zwodach powiatowych, które odbędą się 25 września w Bolimowie.

Organizatorzy i opiekunowie: Grzegorz Supera, Robert Duda, Przemysław Sas, Joanna Górajska, Ewa Wiernikowska.

Klasyfikacja :

Dziewczęta kl.  I-III    dystans – 400 m                    

  1. Daria Lipińska III a                                
  2. Alicja Depta III b                                 
  3. Julka Szczechowicz  II                                     
  4. Iga Kowalska  SP Lnisno                        
  5. Zuzanna Czajka SP Lnisno                

        Chłopcy kl. I-III dystans – 400 m

  1. Dawid Czechowski III b
  2. Igor Bartosik  III b
  3. Błażej Mozga  II
  4. Bartosz Kijo  III b

   Dziewczęta kl.  IV-VI  dystans – 800 m             

  1. Aleksandra Kowara V                          
  2. Aleksandra Szychowska VI                        
  3. Amelia Karalus  IV                        
  4. Zuzanna Krawczyk VI                         
  5. Aleksandra Czechowska  VI                         

Chłopcy kl. IV-VI  dystans – 1000 m

  1. Maciej Pąśko V
  2. Maciej Skibiński VI
  3. Hubert Murgrabia VI
  4. Kacper Zarębski  V
  5. Szymon Juraś  V

Mistrzostwa Gimnazjum w Godzianowie

Dziewczęta dystans – 1000 m                           

  1. Alicja Krupa VII SP Lnisno           
  2. Aleksandra Skibińska  III a                  
  3. Sylwia Lipińska   III a                   
  4. Michalina Ceroń III a                   
  5. Karolina Czajka VII SP                     

Chłopcy dystans – 1500 m

  1. Sylwester Rochalski II a
  2. Jakub Rudnicki III b
  3. Roman Świderek II a
  4. Kamil Adamiec VII SP Lnisno           
  5. Adam Trojan III a

Comments are closed.