Wrz 11, 2017

Posted by in Aktualności | 0 Comments

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Godzianów 2017

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Godzianów 2017

W dniu 3 września 2017 r. na gminnym stadionie w Godzianowie odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze, w których wzięło udział 34 drużyny ( tym 9 kobiecych i 14 MDP). Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: ćwiczenia bojowe, sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami.
Kolejność miejsc  w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:
Grupa A 
Ćwiczenia bojowe

M Drużyna pkt.
1 Maków 34,52
2 Godzianów 39,95
3 Płyćwia 40,38
4 Zagórze 40,82
5 Głuchów 42,70
6 Mokra Prawa 45,16
7 St. Rzędków 45,75 
 Wola Pękoszewska 58,90 
Lipce Reymontowskie  60,53 
 10 Bolimów  nie ukończono 
 11 Drzewce  nie ukończono 

Grupa A – sztafeta 7×50 m z przeszkodami

M Drużyna pkt.
1 Maków 55,82
2 Głuchów 56,28
3 Godzianów 57,30
4 Mokra Prawa 59,01
5 Zagórze 59,04
6 Stary Rzędków 59,40
7 Bolimów 59,54
8 Płyćwia 60,42
9 Drzewce 61,03
10 Lipce Reymontowskie 62,28
11 Wola Pękoszewska 63,70

Klasyfikacja generalna w grupie A

M Drużyna pkt.
1 Maków 90,34
2 Godzianów 97,25
3 Głuchów 98,98
4 Zagórze 99,86
5 Płyćwia 100,80
6 Mokra Prawa 104,17
7 St.Rzędków 105,15
8 Wola Pękoszewska 122,60
9 Lipce Reymontowskie 122,81
10 Bolimów dyskwalifikacja
11 Drzewce dyskwalifikacja

Grupa C – ćwiczenia bojowe

M Drużyna pkt.
1 Słupia 47,56
2 Paplin 50,00
3 Wysokienice 51,60
4 Drzewce 52,14
5 Święte 55,56
6 Godzianów 59,92
7 Janisławice 60,37
8 Miedniewice 60,60
9 Bolimów 67,00

Grupa C – sztafeta 7×50 m z przezkodami

M Drużyna pkt.
1 Słupia 64,09
2 Święte 65,81
3 Godzianów 67,44
4 Bolimów 68,20
5 Janisławice 69,52
6 Wysokienice 71,66
7 Paplin 71,94
8 Miedniewice 74,81
9 Drzewce 78,78

Grupa C – klasyfikacja generalna

M Drużyna pkt.
1 Słupia 111,65
2 Święte 121,37
3 Paplin 121,94
4 Wysokienice 123,26
5 Godzianów 127,36
6 Janisławice 129,89
7 Drzewce 130,92
8 Bolimów 135,20
9 Miedniewice 135,41

 

MDP Chłopcy – ćwiczenia bojowe

M Drużyna pkt.
1 Słupia 924
2 Pszczonów 909
3 Białynin 891
4 Bolimów 876
5 Lnisno 872
6 Miedniewice 761
7 Lipce Reymontowskie 732

MDP Chłopcy  – bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami

M Drużyna pkt.
1 Białynin 102,44
2 Słupia 89,00
3 Bolimów 88,54
4 Lipce Reymontowskie 87,69
5 Lnisno 78,86
6 Miedniewice 77,62
7 Pszczonów 77,32

MDP Chłopcy – klasyfikacja generalna

M Drużyna pkt.
1 Słupia 1013,00
2 Białynin 993,44
3 Pszczonów 986,32
4 Bolimów 964,54
5 Lnisno 950,86
6 Miedniewice 838,62
7 Lipce Reymontowskie 819,69

MDP Dziewczęta – ćwiczenia bojowe

M Drużyna pkt.
1 Słupia 929
2 Pszczonów/Żelazna 926
3 Wysokienice 917
4 Godzianów 904
5 Bolimów 804

MDP Dziewczęta – sztafeta 400 m z przeszkodami

M Drużyna pkt.
1 Bolimów 93,94
2 Wysokienice 90,16
3 Żelazna 85,09
4 Pszczonów 80,53
5 Godzianów 79,43
6 Słupia 68,60

MDP Dziewczęta – klasyfikacja generalna

M Drużyna pkt.
1 Żelazna 1011,09
2 Wysokienice 1007,16
3 Pszczonów 1006,53
4 Słupia 997,60
5 Godzianów 983,49
6 Bolimów 897,97

 

 

Comments are closed.